Субота, 19.01.2019, 13:55
Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Вхід на сайт
Категорії розділу
Календар
«  Січень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Спаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Спаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Досягнення

Результати участі учнів

в олімпіадах, конкурсах та змаганнях

Назва Місце Учасники
2016-2017 н.р.
Районі змагання з легкої атлетики І шкільна команда
Районі змагання з баскетболу (група Б, хлопці) ІІ шкільна команда
Районі змагання з баскетболу (група Б, дівчата) ІІ шкільна команда
Районі змагання з футболу (група Б) ІІІ шкільна команда
Районний етап олімпіади з географії ІІІ Безвіконний Микита
Районний етап олімпіади з української мови ІІІ Ступак Анастасія
Районний етап олімпіади з російської мови ІІІ Ступак Анастасія
Районний етап олімпіади з англійської мови ІІІ Чуприна Анастасія
Районний етап Всеукраїнського конкурсу-виставки з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» І Сеченко Анастасія
Обласний етап Всеукраїнського конкурсу-виставки з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» І Сеченко Анастасія
Районний етап Всеукраїнського конкурсу-виставки з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» І Рашевська Катерина
Районний етап Всеукраїнського конкурсу "Космічні фантазії" ІІ Рашевська Катерина
Районний етап Всеукраїнського конкурсу "Космічні фантазії" ІІ колектив 4-го класу
Районний етап Всеукраїнського конкурсу "Космічні фантазії" І Костін Данил
2014-2015 н.р.
Районі змагання з легкої атлетики   Безвіконний Микита
Районі змагання з легкої атлетики   Маркова Альона

Районний етап Всеукраїнського конкурсу-виставки з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

ІІІ Рашевська Катерина
Районний етап Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика ІІІ Сеченко Анастасія
Районі змагання з баскетболу (група Б, хлопці) ІІІ шкільна команда
Районний етап олімпіади з технології ІІІ Берлізов Кирило
Районний етап олімпіади з біології ІІІ Клименко Олексій
Районний етап Всеукраїнського конкурсу «До чистих джерел» ІІ колектив 11-го класу
2013-2014 н.р. 
Районний етап Всеукраїнського конкурсу-виставки з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» у розділі «Декоративно-ужиткове мистецтво»   ІІІ Латишева Наталя
Районі змагання з баскетболу (група Б) ІІ шкільна команда
Районі змагання з волейболу (група Б) ІІ шкільна команда

Районний етап Всеукраїнського заочного конкурсу-огляду внутрішнього та зовнішнього озеленення навчальних закладів «Галерея кімнатних рослин»

ІІІ

колектив 8-го класу

Обласний конкурс пошукових робіт «Твої герої Запорізький край» ІІІ Чуприна Анастасія
Районний етап олімпіади з біології ІІІ Клименко Олексій
Районний етап Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика ІІІ Ступак Анастасія