Субота, 19.01.2019, 13:57
Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Вхід на сайт
Категорії розділу
Календар
«  Січень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Спаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Спаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Конкурси

Результати участі учнів

у всеукраїнських та міжнародних конкурсах

2016-2017 навчальний рік

Назва конкурсу

Кількість учасників

Результат

Керівник

 Кришталева сова

7

 І місце - Шушляпіна М., Денисенко К.

 ІІ місце - Мжачих С.

 ІІІ місце - Жикунова О., Чуприна Л.

 Шушляпіна О.В.

 Грінвіч 10

 І місце - Мжачих С.,   Яцина Д., Гроуда А.

 ІІ місце - Жикунова О., Зубова К.

 ІІІ місце - Сеченко Д.

 Бакай Д.А.

 Лелека 10

 ІІ місце - Рашевська К.

 ІІІ місце - Гридасов Д., Кальчева М., Сеченко А., Костін Д., Гроуда А.,  Ступак А.

 Чуприна Г.В.

 Геліантус 10

 І місце - Чепурна Д., Пірогова О., Родівілов В., Хаустов Д., Жикунова О., Чепурний А.

 ІІ місце - Денисенко К., Шушляпіна М., Новак Д., Мжачих С.

 Єременко Т.О.

 Кенгуру

20

 1 - відмінно (Шушляпіна М.)

 5 - добре (Пірогова О., Щебликін О., Чепурний А., Безвіконний М.,      Єременко А.)

 14 - учасник

 Подзолкова Р.М.

 Левеня


6
 

 2 - добре (Гроуда Аліна, Єременко Аліна)

  4 - учасник

 Кизилова Н.В.

 

2014-2015 навчальний рік

Назва конкурсу

Кількість учасників

Результат

Керівник

 Соняшник - 2015

12

 1 - диплом ІІІ ст. Всеукраїнський рівень (Чуприна А.)

 4 - диплом ІІ ст. регіональний рівень (Сеченко А., Костін Д., Латишев Б., Гроуда А.)

 7 - учасник 

 Попова А.Ф.

 Чуса О.В. 

 Кенгуру - 2015

20

2 - відмінно (Мжачих С., чуприна А.)

4 - добре (Чуприна К., Єременко А., Сеченко А., Мжачих Р.)

14 - учасник

 Подзолкова Р.М.

 Левеня - 2015


4
 

1 - добре (Репешко В.)

3 - учасник

 Кизилова Н.В.

 

2013-2014 навчальний рік

Назва конкурсу

Кількість учасників

Результат

Керівник

 Бобер - 2013

5

 1 - добре (Рашевська К.)

 4 - учасник

 Куниця А.В.

 Русский медвежонок -  2013

11

 3 - добре

 8 - учасник

 Ступак Л.О.

 Гринвіч - 2013

11

 2 - відмінно (Латишев Б.,  Шпектор А.)

 9 - учасник

 Дангурова І.О.

 Бакай Д.А.

 Патріот - 2014




 




 

 Попова А.Ф.

 Чуса О.В.

 Кенгуру - 2014




 




 

 Подзолкова Р.М.

 Левеня - 2014




 




 

 Кизилова Н.В.

 Геліантус - 2013

5

 4 - грамоти (Любишко А.,  Кліменко О., Костін Д.,  Мельніков Д.)

 1 - учасник

 

 Морозов К.О.