Понеділок, 27.09.2021, 16:41
Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Вхід на сайт
Категорії розділу
Календар
«  Вересень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Спаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Спаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Наступність

План роботи 2016-2017

План роботи 2015-2016

План роботи 2014-2015


12 січня 2018 року на базі школи відбулося засідання з питань наступності  між ланками дошкільної  та початкової освіти. Участь в засіданні приймали адміністрація школи, вчителі початкових класів та вихователь старшої групи ЗДО  «Сонечко» Терпінівської сільської ради.  Під час засідання були розглянуті та обговорені питання:

1) зміни в програмі розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт»;

2) ознайомлення з проектом нового Державного стандарту початкової загальної освіти;

3) методичні рекомендації щодо створення освітнього середовища в перших класах НУШ.

За підсумками засідання прийняті відповідні рішення.


11 квітня 2017 року для майбутніх першокласників, вчителем початкових класів Петровою А.В., було проведено урок трудового навчання, на якому вихованців було ознайомлено з традиціями писанкарства, після чого кожен з дітлахів спробував зробити писанку.


10 березня 2017 року вихованці старшої групи ДНЗ «Сонечко», згідно плану заходів з питань наступності в навчанні між школою та ДНЗ в 2016\2017 навчальному році, відвідали шкільну кімнату народознавства «Берегиня». Керівник гуртка «Юні краєзнавці», Рашевська Н.О., познайомила малечу з побутом нашого народу.


01 березня 2017 року на базі школи було проведено друге засідання з питань Наступності у навчанні між школою та ДНЗ «Сонечко» Терпінівської с\р  в 2016\2017 навчальному році. На засіданні були присутні вчитель майбутніх першокласників Петрова А.В., практичний психолог, Чігоряну Я.С. та вихователь старшої групи ДНЗ «Сонечко» Терпінівської сільської ради Гроуда І. Ю., проводила засідання заступник директора з НВР Чуприна Г.В..

На засіданні розглядались наступні питання:

1.  Спільне вивчення рівня функціональної готовності майбутніх першокласників. Ознайомлення з наказом по школі (№ 004 від 12.01.17 ).

Чуприна Г.В.

2. Рівень психологічної готовності дошкільнят до навчання в 1 класі.

Чігоряну Я. С.

3. Організація групи з підготовки дітей до школи. Ознайомлення з наказом по школі (№ 003 від 12.01.17)

Чуприна Г.В.

4. Організація відвідування дошкільнятами виховних заходів в школі.

Чуприна Г.В.


В школі продовжується робота з питань Наступності і 28.11.2016 року вихователь старшої групи, Гроуда І.Ю., мала можливість відвідати урок в 3 класі з літературного читання. Під час уроку вчитель, С'єдіна В.П., показала різні форми і методи  роботи, які можна використовувати на уроках читання.


24 жовтня пройшло перше засідання з питань наступності в 2016\2017 навчальному році. На засіданні були присутні вчитель 1 класу, Ільченко Г.Ф., практичний психолог, Чігоряну Я.С. та вихователь старшої групи ДНЗ «Сонечко» Терпінівської сільської ради Гроуда І. Ю. , проводила засідання заступник директора з НВР Чуприна Г.В.. На засіданні розглядались наступні питання:

1. Знайомство з Планом спільної роботи з забезпечення наступності в роботі ДНЗ «Сонечко» Терпінівської сільської ради та Спаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. (Чуприна Г.В.)

2. Результати адаптації учнів 1 класу у порівнянні з психолого – педагогічним обстеженням майбутніх першокласників до навчання в школі. (Чігоряну Я.С.)

3. Аналіз рівня підготовки учнів до навчання в школі за результатами І чверті 2016\2017 навчального року (Ільченко Г.Ф.)


30 березня 2016 року на базі ДНЗ «Сонечко», Терпінівської сільської ради вчителем майбутніх першокласників, Ільченко Г.Ф., було проведено батьківські збори «Ваша дитина іде до школи». Метою зборів було донести до батьків особливості вікового розвитку їх дітей та відмінності старшого дошкільника від молодшого школяра. Також для батьків майбутніх першокласників було проведено анкетування. Кожен з батьків отримав пам’ятку «Десять заповідей для батьків майбутніх першокласників» та «Сім правил, як збирати портфель».


18 березня школу відвідали майбутні першокласники, вихованці старшої групи ДНЗ «Сонечко» Терпінівської с/р. Для малечі була підготовлена цікава екскурсія в шкільну кімнату-музей «Берегиня», під час якої вони не тільки почули  історії про експонати, але і мали можливість добре їх роздивитися. Після екскурсії, дітлахи відвідали шкільну бібліотеку, де бібліотекар Шушляпіна О.В. познайомила їх зі Світом цікавих книжок.


08 лютого дошкільнята ДНЗ «Сонечко» відвідали відкритий виховний захід в початковій школі «Краса душі людської», який підготувала і провела вчитель початкових класів Ільченко Г.Ф.. Учні початкових класів та майбутні першокласники отримали велике задоволення від заходу.


21.12.2015 на базі Спаської загальноосвітньої школи відбулося засідання з питань наступності у навчанні між ДНЗ «Сонечко» Терпінівської сільської ради та Спаською загальноосвітньою школою І-ІІІ ст.. У засіданні прийняли участь :заступник директора з НВР – Чуприна Г.В.,  вчитель майбутніх першокласників та керівник ШМО початкових класів    -   Ільченко Г.Ф. , вчитель 1 класу – Савлук Л.Л. та вихователь старшої групи – Гроуда І.Ю. Тема засідання «Підсумки результатів наступності та адаптації учнів 1 класу». За підсумками засідання було прийнято наступне рішення:

1. Вчителю Ільченко Г.Ф. протягом року відвідувати заняття у майбутніх першокласників.

2. Пр.психологу Панченко Ю.Г. провести діагностику психологічної готовності майбутніх першокласників 2016\2017 н.р. протягом лютого- травня 2016 року.

3. Заступнику директора з НВР Чуприні Г.В. провести в червні 2016 року засідання з питання результатів вивчення функціональної готовності випускників ДНЗ «Сонечко» Терпінівськоїс\р.

5. Ільченко Г.Ф. в квітні – травні 2016 року провести збори для батьків майбутніх першокласників.


04.03.2015 року на базі Спаської  школи пройшло друге засідання  з питань наступності за темою «Дитина йде до школи»

План засідання

1. Про спільне вивчення рівня функціональної готовності майбутніх першокласників.

ЗДНВР Чуприна Г.В.

2. Аналіз відвідування занять майбутніх першокласників в ДНЗ

Савлук Л.Л.

3. Рівень підготовки учнів 1 класу до навчання.

Вчитель С’єдіна В.П.

4. Рівень психологічної готовності дошкільнят до школи.

Пр.психолог Чигоряну Я.С.

4. Відкриття групи по підготовки до школи.

ЗДНВР Чуприна Г.В.

   

 

 


15 травня у учнів першого класу пройшло свято Букварика.

На своє свято вони зі своїм вчителем Войнаш А.В. запросили всіх учнів початкової школи, батьків  та своїх друзів, майбутніх першокласників, з ДНЗ «Сонечко», разом з вихователем Гроудою І.Ю. 


28.04. 2014 року відбулися збори батьків майбутніх першокласників, на яких заступник директора з навчально-виховної роботи Чуприна Г.В. презентувала  навчальний заклад, познайомила з рекомендаціями  щодо навчання в 1 класі та Державним стандартом.

Вчителем майбутніх першокласників С’єдіною В.П. було приділено увагу наступним питанням:

1. Знайомство з батьками. Комплектування класу.

2. Ознайомлення зі специфікою роботи підготовчих курсів ( мета, розклад, зміст навчальної програми).

3. Збір документації на дитину (копії свідоцтв про народження, медичний допуск-справка, заява батьків)

4. Анкетування батьків.

5. Ознайомлення з буклетом «Що потрібно майбутньому першокласнику» 


25 березня 2014 року на базі Спаської загальноосвітньої школи було проведено засідання круглого столу з питань наступності. На засіданні були присутні заступник директора з НВР – Чуприна Г.В., практичний психолог школи та ДНЗ «Сонечко» - Скачков Є.І., вчитель майбутніх першокласників та член ПДС «Наступність» - С’єдіна В.П., вихователь старшої групи – Гроуда І.Ю. та завідуюча ДНЗ «Сонечко» - Мжачих С.О.

Тема засідання. «Організація сприятливого розвивального простору відповідно до віку дітей»

Мета засідання: обмінятися педагогічним досвідом щодо створення сприятливого розвивального простору для дітей старшого дошкільного  віку та молодших школярів.
 


20 листопада 2013 року вихованці старшої групи відвідали  Урок народознавства. Для них була проведена екскурсія в міні-музей народознавства «Берегиня», де керівник гуртка з народознавства, Чуса О.В., познайомила вихованців з побутом українського народу.
 


14 листопада 2013 року вихованці старшої групи та майбутні першокласники  ДНЗ «Сонечко», разом зі своїм вихователем Гроудою І.Ю. та вихователем з фізичної культури, Скачковим Є.І.  відвідали  урок фізичної культури у 2 класі, ознайомилися зі спортивною залою та спортивним інвентарем.
 


07.11.2013 року на базі Спаської ЗШ І-ІІІ ст.. було проведено засідання  круглого столу. На засіданні були присутні заступник директора з НВР – Чуприна Г.В., практичний психолог – Скачков Є.І., вихователь старшої групи – Гроуда І.Ю., вчителі початкових класів – С’єдіна В.П. та Войнаш А.В.

Тема засідання. «Адаптація шести річок до нових умов шкільного життя: проблеми та шляхи розв’язання»

Мета засідання: розв’язати проблеми адаптації майбутніх першокласників та розробити план їх усунення, познайомити вчителів поч.. класів з програмою вихованців старшої групи та вихователя з програмою 1 класу.


 

 


План спільної роботи

з забезпечення наступності в роботі

ДНЗ «Сонечко» Терпінівської сільської ради та Спаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.

на 2016-2017 н.р.

 

№ з/п

Заходи, зміст роботи

Термін

Відповідальний

1

Укладання  угоди про співпрацю

між ДНЗ «Сонечко» Терпінівськоїс\р і Спаською ЗШ І-ІІІ ст.

Серпень

 

Завідувач ДНЗ

Директор

2

Участь в урочистій лінійці, присвяченій Дню знань

Вересень

.

Завідувач ДНЗ

ЗДВР

3

Спільне засідання  «Підсумки результатів наступності та адаптації учнів першого класів».         

Листопад

2016 р.

ЗДНР

4

Взаємовідвідування занять дошкільнят і в початкових класах.

Жовтень– Березень

 

Вчителі початкових класів та вихователь старшої групи

5

Проведення консультацій з наступності ДНЗ та початкової школи

За необхідністю

Завідувач ДНЗ

ЗДНР

6

Відвідування уроку в 3 класі з літературного читання з теми «Учіться фантазувати. В. Сухомлинський «Дід Осінник» Створення власної казки»

25.11

ЗДНР, завідувач ДНЗ

Вихователь старшої групи,

Вчителі поч.. класів

7

Відвідування виховних заходів вихованцями старшої групи в початковій школі згідно виховного плану роботу школи

Протягом року

Вчителі, вихователі, ЗДВР

8

Організація консультативних пунктів для батьків, діти яких не відвідують ДНЗ

Жовтень- Травень

Завідувач ДНЗ

ЗДНР

9

Організація спільних екскурсій:

  • у  шкільний музей;
  • у бібліотеку
  • знайомство з класами й учителями

 

Листопад – Березень

Завідувач, вихователі, вчителі

10

Організувати батьківські збори для батьків майбутніх першокласників

Квітень

ЗДНР

Вчитель майбутніх першокласників

11

Участь у виставці дитячої творчості «Умілі ручки»

Січень

 

Вихователі, вчителі початкових класів

12

Перевірка функціональної готовності випускників старшої групи з математики, граматики             

Лютий  – травень

Психолог, вчитель поч.. класів, вихователь ст. гр.

13

Проведення круглого столу «Дошкільник – завтрашній школяр»

Квітень

 

 Завідувач ДНЗ, ЗДНР, вчитель, вихователь

14

Відвідування свята Останнього дзвоника

Травень .

Завідувач ДНЗ, вихователі

 

 

Наступність у навчанні

План роботи на 2015\2016 н.р.

 

№ з/п

Заходи, зміст роботи

Термін

Відповідальний

1

Складання та затвердження спільного плану роботи з проблеми забезпечення наступності в роботі ДНЗ «» та Спаської ЗШ І-ІІІ ст.

Серпень

2015 р.

Завідувач,

заступник директора

2

Участь в урочистій лінійці, присвяченій Дню знань

Вересень

2015 р.

Завідувач,

заступник

директора

3

Спільне засідання  «Підсумки результатів наступності та адаптації учнів першого класів».       

Листопад

2015 р.

Заступник директора з НВР

4

Бесіда з дошкільниками про школу

Згідно з тематичним планом

Вихователі, вчителі

5

Запрошення вчителів початкових класів на заняття у старшій групі

Жовтень– Березень

 

Завідувач,

заступник директора

6

Проведення консультацій з наступності ДНЗ та початкової школи

За необхідністю

Завідувач,

заступник

директора з НВР

7

Відвідування уроків в початкових класах Спаської ЗШ І-ІІІст.

Жовтень–Березень

Заступник директора

вихователі,

вчителі

8

Відвідування виховних заходів вихованцями старшої групи в початковій школі згідно виховного плану роботу           

Протягом року

Вчителі, вихователі, ЗДВР Петрова А.В. 

9

Організація консультативних пунктів для батьків, діти яких не відвідують ДНЗ

Жовтень- Травень

Завідувач, заступник директора

10

Організація спільних екскурсій:

  • у  шкільний музей;
  • у бібліотеку
  • знайомство з класами й учителями

 

Листопад – Березень

Завідувач, вихователі, вчителі

11

Організувати батьківські збори за участю вчителя майбутніх першокласників та батьків старших дошкільників

Лютий

2016 р

Завідувач, заступник директора, вихователі

12

Виставка дитячої творчості «Умілі ручки»

Січень

2016 р.

Вихователі

13

Перевірка функціональної готовності випускників старшої групи з математики, граматики                  

квітень – травень

Психолог, вчитель поч.. класів, вихователь ст. гр.

14

Проведення круглого столу «Дошкільник – завтрашній школяр»

Квітень

2016 р.

 Завідувач, заступник директора, вихователі

15

«День відкритих дверей» для батьків майбутніх першокласників.

Збори для батьків майбутніх першокласників.     

Квітень

2016 р.

Вчитель Ільченко Г.Ф.

ЗДНВР

 

16

Відвідування свята Останнього дзвоника

27 травня

2016 р.

Завідувач, заступник директора

 

 

План роботи наступності

Спаської ЗШ І-ІІІ ст. та ДНЗ «Сонечко» Терпінівської сільської ради

2014-2015 навчальний рік

Зміст роботи

Термін

Відповідальний

Організаційно-педагогічна робота

1

Складання та підписання угоди про співпрацю з ДНЗ «Сонечко» Терпінівської сільської ради

Серпень

Завідувач 

Директор

2

«До школи на свято Першого дзвоника!»

01.09.2014р.

Вихователі

Заступник директора з НВР

3

Знайомство вчителя 4-го класу з документацією дошкільників, спрямоване на вивчення і врахування у роботі індивідуальних, вікових, психологічних особливостей дітей.

серпень-вересень

Вчитель Савлук Л.Л.

4

Дитина йде до школи. Радощі й турботи» (круглий стіл, метою якого є вивчення індивідуальних особливостей дошкільників).

грудень

 

Вчитель, вихователь, ЗДНВР

5

«Комплектування груп та організація роботи «Школи майбутнього першокласника»

січень

 

Вчитель Савлук Л.Л.

Заступник директора з НВР

6

Спільні виставки дитячих робіт: 

  •  «Дарунки осені»

Виставка дитячих малюнків:

«Моя матуся»

 

жовтень

травень

 

Вчителі,   вихователі ДНЗ.

7

Відвідування виховних заходів вихованцями старшої групи в початковій школі згідно виховного плану роботу

Протягом року

Вчителі, вихователі, ЗДВР Войнаш А.В.

Методична робота

1

Обговорення щорічного плану спільної роботи між ДНЗ та ЗНЗ.

Травень 2014

Завідувач , ЗДНВР

2

Спільне засідання  «Підсумки результатів наступності та адаптації учнів першого класів».

 

листопад

 

Заступник директора з НВР

3

Взаємовідвідування занять та уроків в школі

жовтень

грудень

квітень

 

Вчитель, вихователь

4

Проведення консультацій психологом.    

Рекомендації за результатами моніторингу дітей «Готовність дітей до шкільного навчання».                                                           

Як допомогти дитині адаптуватися до школи. Вплив сімейного мікроклімату на успішну адаптацію шестилітньої дитини до шкільного життя.                                       

Шляхи подолання проблеми «шкільної адаптації».

жовтень  

 

січень 

 

квітень

Психолог

5

  Проведення консультацій з наступності ДНЗ та початкової школи.

За необхідністю

Заступник директора з НВР

6

Перевірка функціональної готовності випускників старшої групи з математики, граматики

квітень – травень

Психолог, ЗДНВР, вихователь ст. гр.

Робота з батьками

1

Проведення консультацій вчителями та психологом: «Психологічний клімат у сім’ї та формування особистості дитини», «Особливості спілкування та взаємин у сім’ї, їх вплив на виховання дитини»,  «Як допомогти дитині адаптуватися до школи. Вплив сімейного мікроклімату на успішну адаптацію шестилітньої дитини дошкільного життя», «Як зробити спілкування з дитиною захоплюючим».                                                                  

жовтень

січень

лютий

березень

Вчитель Савлук Л.Л.

Психолог

 

2

«День відкритих дверей» для батьків майбутніх першокласників.

Збори для батьків майбутніх першокласників.

 

квітень

Вчитель Савлук Л.Л.

ЗДНВР

вихователь

3

Організація консультативних пунктів для батьків, діти яких не відвідують ДНЗ.

жовтень-травень

Завідувач ДНЗ  Вчитель Савлук Л.Л.