Понеділок, 27.09.2021, 16:39
Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Вхід на сайт
Категорії розділу
Календар
«  Вересень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Спаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Спаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Предметні тижні2017-2018 н.р.


Тиждень трудового навчання

В період з 12.02 по 16.02.2018 року в початковій школі пройшов тиждень трудового навчання, мета якого була профорієнтаційна  робота  серед  учнів 1-4 класів,  підвищення  престижності та  соціальної  значущості  робітничих  професій,  виховання  позитивного  ставлення,  поваги  до  праці  людей,  розкриття  творчих   здібностей   учнів.

Для реалізації цієї мети був розроблений план заходів, який включав в себе конкурси «Я мрію стати…» та «Вдихни друге життя у речі»., виховну годину «Захоплива подорож у світ професій», інтерактивну бесіду «Знаряддя праці наших пращурів», перегляд мультфільмів «Ким бути?», «Металург», майстер-клас «Плетіння браслету зі стрічок».

Під час усього тижня діти були активні, проявляли ініціативу, творчо підходили до участі у конкурсах. Під час підсумкової лінійки, всі учні-учасники отримали пам’ятні призи, цукерки. А кожен клас був нагороджений грамотою за активну участь під час проведення тижня, та їх небайдужість.


Тиждень права

В рамках Всеукраїнського тижня права, який проводиться щороку в тиждень, що включає 10 грудня - День прав людини і відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини в нашій школі також був розроблений та затверджений План заходів з 04 по 08 грудня Всеукраїнського тижня права.

В рамках Тижня права був проведений Всеукраїнський урок «Права людини», для учнів початкової школи урок проводила вчитель початкових класів Ільченко Г.Ф., під час уроку маленькі школярі познайомились зі своїми правами, з документами в яких вони прописані, переглянули мультфільми де порушуються права казкових героїв,  а на при кінці станцювали запальний танець, чим використали своє право на відпочинок.

Урок з прав людини для учнів 5-11 класу був проведений вчителем історії та правознавства Чуприною Г.В.. Під час уроку учні пригадали які права вони мають, які обов’язки повинні виконувати, що роботи і до кого звертатись коли їх права порушуються. Також під час уроку значна увага була приділена питанню  шкільного булінгу. Крім Всеукраїнського уроку права учні 5-7 класів відвідали тренінгові заняття «Знаємо та реалізовуємо свої права» під час якого могли відчути на себе відсутність умов, які необхідні для захисту прав дитини, переглянули відео «Порушення прав дитини» та з’ясували  які ж існують шляхи захисту прав дитини і куди та до кого треба звертатись по допомогу у разі порушення прав. Учні 8-11 класу, в рамках Тижня переглянули документальний фільм Тараса Томенко «Ліза», про дівчину яка довгий час прожила у вентиляційній шахті на майдані Незалежності.


Тиждень української мови та літератури

Велична, щедра і прекрасна мова,

Прозора й чиста, як гірська вода, —

То України мова барвінкова, —

Така багата й вічно молода.

Вона, як ніжна пісня колискова,

Заходить в серце й душу з ранніх літ,

Ця мова, наче пташка світанкова,

Що гордо лине в свій стрімкий політ.

Юлія Косинська

З 6 по 10 листопада 2017 року в школі був організований і проведений вчителями української мови Поповою А.Ф. та Євженко О.І.  «Тиждень української мови та літератури». 


Тиждень фізичної культури

На протязі з 09.10 по 13.10 в Спаській ЗШ І – ІІІ ступенів проходив тиждень фізичної культури, в якому прийняли участь учні 1 -11 класів. Метою тижня було оздоровлення дітей, ознайомлення зі здоровим способом життя та розширити знання з правил ігор (футбол, волейбол, баскетбол). Для учнів були проведені такі заходи як: Чемпіонат з шахів та шашок, SportKidsChallenge, Змагання з футболу, свято «Спортивна родина»  та спортивні естафети, в яких прийняли участь діти різних вікових категорій  (та батьки 1 -4 класи).

Посилання на відео:

 


2016-2017 н.р.Тиждень біології

З 10 по 14 квітня 2017 року в школі був проведений Тиждень біології вчителем Панченко Ю.Г.

Була проведена лінійка в честь відкриття тижня, оголошення конкурсів серед учнів. Найцікавішим був конкурс «Вироби із побутових відходів», найкращі роботи були нагороджені і теперь прикрашатимуть шкільну клумбу. Під час тижня учні відвідали виховну годину «У світі біології» під виглядом Брейн-рингу. Закінчився тиждень екологічним батлом серед учнів 7-11 класів.


Тиждень Шевченка

З 06 по 10 березня в школі був проведений,  вчителями української мови Євженко О.І. та Поповою А.Ф., Шевченківський тиждень. Під час Тижня учні відвідали виховні години: 8-11 класи «Я покохав її високою любов’ю», 5-7 класи «Його дума, його пісня не вмре, не загине».  Напередодні дня народження поета учні школи написали диктант «Велична постать Кобзаря», а для учнів початкової школи, керівником краєзнавчого гуртка, Рашевською Н.О., була проведена вікторина «Шевченко – наш. Він для усіх століть.»  Закінчився Тиждень переглядом відеофільму «Мій Шевченко».


Тиждень фізики

З 13 по 17 лютого з метою сприяння інтелектуальному розвитку учнів, розвитку розумової діяльності та виховання любові до фізики в школі пройшов предметний тиждень, який підготувала та провела вчитель фізики та математики Кизилова Н.В. основними заходами тижня були:

  • Відкритий навчальновиховний захід «Свято механіки» для учнів 7-11 класів;
  • «Змагання знавців фізики» двобій команд 10 та 11 класів;
  • Усний журнал «Чи знаєте ви, що…?»

А також протягом тижня учні розв’язували кросворди та ребуси, між учнями 7-11 класів був проведений конкурс буклетів за фізичною тематикою.  Наприкінці тижня були підведені підсумки всі учасникибули  нагороджені  заохочувальними призами.


Тиждень права

З 5 по 9 грудня в рамках Всеукраїнського тижня права для учнів школи були проведені наступні заходи:для учнів 1-4 класів - правовий тренінг, для учнів 8-11 класів -  година спілкування «Як не стати жертвою торгівлі людьми»;для учнів 5-7 класів - правовий захід «Які права дитини я знаю». Закінчився тиждень проведенням загальношкільного уроку права на якому учні ще раз повторили права дитини та склали пам’ятку «Які я маю обов’язки?».2015-2016 н.р.

Предметні тижні на 2015-2016 н.р. завантажити

 


 

Тиждень права

З 07 по 11 грудняв рамках Всеукраїнського тижня права в школі були проведені наступні заходи:

  • Тиждень розпочався урочистим відкриттям на загальношкільній  лінійці, де учні пригадали з якого року  та з якою метою в України було започатковано проведення Всеукраїнського тижня права. Цього ж дня учні школи прослухали виступ лекторської групи «Твій вік – твої права», учасники-лектори познайомили учнів з тим в якому віці, які права вони мають та отримали завдання, які повинні виконати протягом тижня.
  • 09 грудня учні 1-10 класів відвідали інформаційну хвилину на якій учні 10 класу презентували відеоролик «Конвенція про права дитини».
  • 10 грудня відбулася викладка колажів «Це наші права!» учнів 1-6 класів та проведення правового квеста «Я знаю свої права» для учнів  7-10 класів. Під час заходів учні ще раз повторяили свої права.
  • І закінчився Тиждень 11 грудня на загальношкільній лінійці, де були підведені підсумки Тижня права в школі, а найактивніші учні та класи були нагороджені грамотами та призами.


Тиждень географії

З 19 жовтня по 23 жовтня 2015 року з метою розширення світогляду учнів та їх зацікавленості  предметом географія під керівництвом вчителя Безвіконною К.Д. в школі був проведений Тиждень географії для учнів 6-10 класів. Розпочався Тиждень з географічних змагань, а продовжили його виставка науково-популярної та художньо літератури  «По страницамзанимательнойгеографии»,  вікторина  «Кто в городеживет», презентація рекламних проспектів «Отвезитеменя…» учнями 6 та 9 класів та ще багато цікавого. Закінчився Тижденьпідведенням підсумків  та нагородженням учасників.


2014-2015 н.р.Тиждень присвячений Т.Г. Шевченко

З 10 по 13 березня в школі був проведений тиждень присвячений Т.Г. Шевченко «Уклін та шана Кобзарю».  Тиждень розпочався інформаційною лінійкою. Протягом тижня були проведенні різноманітні заходи:

  • Книжкова виставка «Син волі»
  • Створення класної газети «Ми чуємо тебе Тарасе»
  • Класні години «Великий син великого народу Т.Г. Шевченко», «Душа поетова святая живе в святих його речах» та інше.

В кінці тижня були підведені підсумки та нагороджені переможці конкурсів.

   

 Тиждень англійської мови

З 24.11 по 29.11 в школі проводився тиждень англійської мови під керівництвом вчителів  Бакай Д.А. та Дангурової І.О. Метою тижня було підвищити інтерес учнів до вивчення англійської мови, розкрити творчі здібності та розширити кругозір знань та продовжувати формувати комунікативні навички учнів.

Виховний захід «Three bears»

Конкурс стіннівок «English speaking coutries»

 Тиждень математики в початковій школі

З 17 листопада по 21 листопада 2014 року в школі проходив тиждень математики в початковій школі під керівництвом вчителя початкових класів Савлук Л.Л. Метою його проведення було у цікавій формі закріпити одержані знання з математики; розвивати мислення, пам'ять,вміння спілкуватись, виховувати почуття дружби, інтерес до математики.  Під час тижня проводилися різноманітні заходи:

1.Весела перерва. Розв’язування головоломок

2. Знайомство з  цікавими фактами з математики та її історії.

3. Конкурс на кращий зошит з математики.

4. Математичний КВК «Дважди два – чотири».

5. Підведення підсумків тижня. Нагородження переможців.

 Тиждень біології та інформатики

З 27.10 по 01.11 в школі проводився тиждень біології та інформатики під керівництвом вчителя біології Морозова К.О та вчителя інформатики Куниці А.В.

Основною метою тижня було виховувати любов до предметів; виявити учнів, у яких інтерес до біології та інформатики уже сформувався, і привернути увагу тих школярів, які даними предметами цікавляться мало; розширити знання учнів у різних ділянках цих наук. Під час тижня проводилися різноманітні заходи.

Класна година «Людина і комп’ютер»

Класна година «Людина і комп’ютер» 

 Класна година «Людина і комп’ютер»

Віртуальне препарування земноводного