Субота, 24.07.2021, 10:43
Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Вхід на сайт
Категорії розділу
Календар
«  Липень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Спаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Спаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Педради

28 грудня 2017 року відбулось третє засідання педагогічної ради в 2017/2018 навчальному році. Головними питаннями засідання було:

  • ознайомлення педагогічного колективу з новим Законом України «Про освіту» і Державним стандартом початкової загальної освіти;
  • обговорення і затвердження Положення про академічну доброчесність учасників освітнього процесу Спаської ЗШ І-ІІІ ст. та створення комісії з питань порушення академічної доброчесності.

Крім головних питань були підведені підсумки роботи зі здібними учнями протягом 2017 року, роботи вчителів над ІІІ етапом науково-методичної проблемної теми та зроблено аналіз успішності учнів в І семестрі 2017/2018 навчального року.


02 листопада 2017 року відбулося засідання педагогічної ради. Тема засідання: «Форми організації виховної роботи з учнями». З цього питання своїм досвідом роботи поділились класні керівники 3 класу Савлук Л.Л. та 6 класу Безвіконна К.Д. Крім основного питання на засіданні були розглянуті питання щодо стану інформатизації школи  та роботу в єдиному інформаційному профілі, підведені підсумки наступності навчально-виховного процесу між ДНЗ «Сонечко» Терпінівської сільської ради та початковою ланкою школи за минулий навчальний рік. На основі довідок практичного психолога проаналізовано роботу педагогічного колективу з психолого-педагогічної адаптації учнів 1 та 5 класів до шкільного життя в початковій та середній ланці. Наприкінці засідання заступником директора з ВР Петровою А.В. була проведена хвилинка релаксації, яка зарядила весь педагогічний колектив позитивними емоціями.


26 квітня 2017 року відбулося шосте засідання педагогічної ради з теми «Співпраця на уроках, як умова самореалізації та розвитку особистості учня».  Заступником директора Чуприною Г.В. з даного питання була підготовлена доповідь, проведено опитування серед учнів щодо того яким вони бачать сучасний урок, результати опитування були підведені на засіданні та серед вчителів проведено анкетування щодо визначення їх стиля викладання. Крім того на засіданні, заступником директора Петровою А.В., були підведенні підсумки роботи класних керівників 6-8 класів щодо профілактики правопорушень з учнями, які стоять на ВШПО та оголошено про результати перевірки роботи класних керівників з батьками.


06 березня 2017 року відбулося педагогічне засідання педагогічних працівників школи. Основним питанням педагогічної ради, з яким виступила вчитель 3 класу С єдіна В.П., було «Шляхи формування ключових компетентностей в учнів початкової ланки на основі оптимального використання інноваційних педагогічних технологій». Під час висвітлення даного питання вчитель поділилась досвідом роботи щодо використання інноваційних педагогічних технологій, які формують ключові компетентності учнів. Крім основного питання на педагогічному засіданні була висвітлена робота:

  •  з дітьми з особливими освітніми потребами та підведені підсумки Року дитини з особливими освітніми потребами;
  • з підготовки здібних та обдарованих учнів до інтелектуальних змагань в 2017 році;
  • з профорієнтації та майбутнього профільного навчання для учнів 9 класу.


28 грудня 2016 року відбулося третє засідання педагогічної ради школи. Тема засідання «Особистісний розвиток учня на всіх сходинках через взаємодію школи і сім’ї». З перед педагогами школи з доповіддю по даній темі виступила заступник директора з ВР Петрова А.В. Крім того на засіданні були розглянуті  питання щодо результатів перевірки роботи класних керівників з формування в учнів відповідального ставлення до навчання, заступником директора з НВР Чуприною Г.В. було проаналізовано рівень навчальних досягнень учнів 3 – 11 класів за І семестр 2016\2017 навчального року та підведені підсумки роботи зі здібними учнями у 2016 році, також директором, Єременко Т.О., було проаналізовано стан охорони праці та безпеки життєдіяльності в школі за 2016 рік.


28.11.2016 в школі відбулося засідання педагогічної ради, я на якій були присутні вчителі, практичний психолог та бібліотекар школи. Під час засідання були обговорені питання щодо інформатизації школи та робота в єдиному інформаційному просторі, забезпечення наступності навчально-виховного процесу між ДНЗ «Сонечко» Терпінівської сільської ради та школи. Заступником директора Чуприною Г.В. було проаналізовано  рівень навченості учнів 11 класу з української мови та літератури, математики, історії України починаючи з 4 класу.  Практичний психолог Чігоряну Я.С. проаналізувала роботу педагогічного колективу з психолого-педагогічної адаптації учнів 1 та 5 класів до шкільного життя в початковій та середній ланці відповідно. Також під час засідання вчителі Ступак Л.О. та Ільченко Г.Ф. виступили з доповідями, в яких поділилися досвідом роботи.


23 березня відбулося засідання педагогічної ради за темою «Шляхи формування високо компетентної особистості учня сільської школи». На педагогічній раді були присутні 17 педагогів школи.  Крім тематичного питання на раді були розглянуті ще декілька питань, а саме: «Стан індивідуальної роботи класних керівників», ЗДВР Петрова А.В.,  «Профорієнтаційна робота та формування профільного навчання учнів 9 класу на 2016\2017 навчальний рік», пр.. психолог Панченко Ю.Г., «Проведення Державної підсумкової атестації в 2015\2016 навчальному році», ЗДНВР Чуприна Г.В. В практичній частині педради:  вчитель початкових класів С єдіна В.П. поділилась засобами формування духовно-моральних, громадянських та патріотичних рис особистості які вона використовує в своїй роботі, а вчитель інформатики Куниця А.В. розповів та показав як навчити учнів використовувати тільки достовірну інформацію Інтернету у навчальній діяльності і в житті.


07.12.2015 відбулося друге засідання педагогічної ради, основним питанням було  «Інформатизація школи та робота в єдиному інформаційному просторі» з яким виступила ЗДНВР Чуприна Г.В., крім основного питання на педагогічній раді розглядалося наступне:

1.  Аналіз роботи педагогічного колективу з психолого-педагогічної адаптації учнів 1–го та 5-го класів до шкільного життя в початковій та середній ланці.

Пр. психолог Панченко Ю.Г.

2. Поповнення матеріально-технічної бази навчальних кабінетів.

Директор школи Т.О.Єременко

3. Відпрацювання плану евакуації учасниками навчально-виховного процесу на випадок пожежі або надзвичайної ситуації. 

Директор школи Т.О.Єременко

4. Робота шкільної бібліотеки. Стан збереження підручників.

Заступник директора з НВР Чуприна Г.В.

Шкільний бібліотекар Шушляпіна О.В.

5. Виконання ст.. 35 Закону України «Про освіту»

Директор школи Т.О.Єременко